interbad2018Imaginox

Byli jsme na mezinárodním veletrhu Interbad ve Stuttgartu!

zpět na výpis článků

V tomto týdnu od 23. do 26. října 2018 se konal mezinárodně známý veletrh Interbad wellnessového odvětví ve Stuttgartu, který se každoročně stává místem důležitých setkání s dodavateli, obchodními partnery a potencionálními zákazníky z celého světa – a to jsme si samozřejmě nemohli nechat ujít!

Setkali jsme se hned s několika našimi důležitými obchodními partnery, jako například výrobcem bazénových technologií a automatizovaných ovládacích systémů OSPA, s naším dlouholetým dodavatelem bazénového osvětlení WIBRE, našimi výhradními obchodními zástupci SSF pro Německo a v neposlední řadě také s naším významným obchodním partnerem pro Izrael.

Společnost OSPA nabízí komplexní řešení bazénové technologie té nejvyšší úrovně – od měřících a regulačních technologií, dezinfekčních zařízení, filtrů, topení až po nejrůznější vodní atrakce a masážní lehátka. Specifickým produktem této firmy je jeho velmi propracovaný ovládací systém jednotlivých technologií, díky čemuž můžete velmi snadno kontrolovat a regulovat stav celého vašeho wellness dle vašich potřeb – od vířivky, sauny, bazénu, po termoregulaci místnosti.

Sice jsme se veletrhu neúčastnili coby samostatní oficiální vystavovatelé, ale i přesto jsme dostali příležitost k propagaci našich výrobků! Na velkolepé ploše rozsáhlého stánku Klafs byla k vidění naše přelivná nerezová vířivka pod brandem obchodního partnera SSF, za což jsme samozřejmě velmi rádi!

V příštím roce se navíc úplně poprvé chystáme vystavovat v zahraničí, a to na internacionálním festivalu Aquanale v Kolíně nad Rýnem, který se bude konat ve dnech od 5.11. do 08.11.2019! A právě i z tohoto důvodu jsme se na veletrh Interbad přijeli podívat – vzhledem k tomu, že se chceme prezentovat na mezinárodní úrovni, je zapotřebí se na veletrh Aquanale řádně připravit a vymyslet efektivní marketingovou strategii pro prezentaci naší firmy Imaginox!

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail