nerezová vířivá vana Culus Imaginox v hotelu Bedřiška

Kulatá nerezová vířivka Culus

zpět na výpis článků

Uvažujete o koupi vířivé vany pro privátní nebo komerční účely a hledáte více než pouhé místo relaxace? V tom případě se seznamte s designovou vířivkou mnoha tváří – hydromasážní nerezovou vanou Culus Imaginox!

Model Culus Imaginox nabízí elegantní nerezový design jak v přelivném, tak skimmerovém provedení, proměnlivé barevné osvětlení, výběr vybavení vířivé vany dle přání klienta a v neposlední řadě možnost zabudování vířivky do prostoru.

Vířivá vana CULUS s poloměrem 3 m a hloubkou 1 m disponuje prostorem až pro 5 dospělých osob. Po jejím obvodu je umístěna vzduchová lavice s hydromasážními tryskami v oblasti vašich zad a dále jsou ve dně integrované gejzíry zaměřené na úlevu vašich nohou.

Ať už si vyberte vířivku CULUS se stylovým přelivem přes stěnu vany do skrytého žlabu umístěného pod kamenným obložením, anebo se rozhodnete pro klasický přeliv či skimmerové provedení – jsme otevření jakýkoliv nápadům a kombinacím.

Líbí se vám tento model a chtěli byste se dozvědět více informací? Nechte si zdarma zaslat náš katalog Imaginox katalog Imaginox a kontaktujte naše obchodní zástupce

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail