výhra v soutěži Aqua Prestige 2020

Naše realizace vyhrála v soutěži Aqua Prestige 2020!

zpět na výpis článků

Jsme nadšení, že se vám můžeme i tento rok pochlubit s výhrou naší realizace! Zatímco v minulém roce oslnil porotu soutěže na konferenci „Pool Today“ náš veliký přelivný bazén ve fitness centru Edge Premium v Novosibirsku, který jsme realizovali společně s naším ruským obchodním partnerem AquaDeLuxe, letos zazářil na výstavě Aqua Salon náš privátní projekt nedaleko Moskvy.

Přelivný bazén o rozměrech 21 x 2,4 x 1,5 metru se nachází v prosklené a velmi luxusně zařízené bazénové hale, která je součástí moderního vilového domu. Kromě širokého vstupního schodiště je bazén vybaven podvodním osvětlením, které ovšem má pouze decentně vyzdvihovat krásu neobvykle dlouhé vodní hladiny. Hlavní dominantou haly je totiž nádherné stropní osvětlení připomínající ve dne světelnou rybářskou síť a v noci romantické hvězdné nebe.

A právě tento privátní bazén získal prvenství v kategorii „soukromý bazén“ v soutěži „Aqua Prestige 2020“, která se vyhodnocovala 12. března na výše zmiňovaném veletrhu. Odborná porota porovnávala realizace hned z několika aspektů, mezi které patřily kombinace barev a textur, architektonické tvary a detaily, ale také správný výběr osvětlení i doplňků, a celkový dojem a komfort konkrétního projektu.

Výhra nás samozřejmě nesmírně těší – nesmírně si vážíme toho, že se vám naše projekty takto líbí! Chcete inspiraci pro váš bazén nebo vysněné wellness? Sledujte náš Instagram imaginoxcz!

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail