Vířivka Imaginox s přelivným žlabem v luxusním lázeňském hotelu Tree of Life

NEREZOVÁ VÍŘIVKA V LÁZNÍCH BĚLOHRAD

zpět na výpis článků

V luxusním lázeňském hotelu Tree of Life jsme kromě nerezového Kneippova chodníku realizovali také venkovní nerezovou vířivku. Vířivka má rozměry 3 x 3 metry a hloubku 90 cm. Nabízí prostor pro relaxaci až pro 4 osoby- dvě lehátka a dvě trubkové masážní lavice.

Každé lehátko je vybaveno jinými tryskami pro masáž zad- lehátko vpravo má čtyři velké hydromasážní trysky pro hloubkovou masáž, levé nabízí šest středních trysek, které jsou zaměřeny na uvolnění svalů. Obě lehátka mají také 8 malých vzduchových trysek pro perličkovou masáž, dvě velké trysky pro masáž chodidel a dvě trysky pro akupresurní masáž šíje.

Vířivka je přelivná, jelikož je umístěna ve veřejném provozu, kde je tento systém výměny vody jedinou možnou alternativou. Je téměř celá zapuštěná, nad zemí je pouze její malá část a to z důvodu pohodlnějšího vstupu.

Zároveň jsme ji také doplnili nerezovým zábradlím, kterého se klienti mohou přidržovat. Vířivka je umístěna ve venkovní části wellness a díky tomu si návštěvníci mohou užít jedinečný pohled na oblohu a na hvězdy…

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail