nerezový bazén Imaginox v hotelu Briga Towers v Tel Avivu

Nový zahraniční projekt Briga Towers v Tel Avivu

zpět na výpis článků

Tento rok nám přinesl velké množství zahraničních projektů, a právě jedním z nich byla realizace dvou nerezových bazénů pro dvouvěžový komplex luxusních apartmánů Briga Towers v Tel Avivu, které jsme instalovali na jejich střechy až do 34. patra!

Bazény umístěné na výškových budovách se stávají čím dál tím oblíbenější, není se čemu divit – kdo by si nechtěl přímo z bazénu užívat dech beroucí výhled na širé moře! Jsme rádi, že můžeme našim klientům plnit jejich přání, i přesto že těmto zahraničním realizacím předchází dlouhá cesta a poměrně složitá instalace.

A jak takový zahraniční projekt probíhá?

V tomto případě jsme obě hotové bazénové konstrukce naložili u výrobní haly ve Vrchotových Janovicích do dvou kamionů pro nadrozměrnou dopravu, kdy během jednoho dne byly dopraveny do přístavního města Koper ve Slovinsku.

V Koperu následovala nasmlouvaná překládka na nákladní loď, kdy byly nerezové bazény přeskladněny do přepravních kontajnerů. Čtrnáct dní dlouhá plavba skončila v izraelském Tel Avivu, odkud nerezové konstrukce byly transportovány na místo určení – ke dvěma moderním mrakodrapům apartmánového komplexu Briga Towers.

Více jak dvoutýdenní přepravou to ale zdaleka nekončí - dalším úkolem bylo umístění bazénů jeřábem na střechy dvou budov hotelu. Podívejte se v následujícím videu, jak takový transport vypadá!V poslední fázi je nutné přemístěné konstrukce usadit do připravených výkopů, bazény obsypat, zaizolovat, uvést do provozu, pečlivě vyčistit jejich povrch a následně napustit vodou. Po spuštění a překontrolování provozu bazénových technologií naše práce po týdnech strávených instalacemi končí – v tuto chvíli předáme bazény klientovi a odjíždíme zpět do České republiky.

Sledujte náš Facebook a prohlédněte si fotografie z instalace!

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail