nejoblíbenější bazénové vybavení IMAGINOX

Oblíbené vybavení nerezových bazénů IMAGINOX

zpět na výpis článků

Každý z vás má pochopitelně jinou představu o ideálním bazénu, a hlavně se vám tato představa v průběhu času (s příchodem a ochodem dětí, přibývajícím věkem nebo změnou životního stylu) mění, a proto je důležité bazén uzpůsobit tak, aby vám plně vyhovoval nejen v následujících několika letech. Za roky našich zkušeností a referencí našich klient jsme pro vás „sesbírali“ hned několik tipů, nechte se inspirovat:

Rohové schodiště s odpočinkovou lavicí
Na výběr máte hned několik možností vstupu do bazénu: klasický žebřík, zapuštěné schody, rovné či rohové schodiště, vykonzolované schody nebo právě rohové schodiště pod 45° nebo 35° s navazující lounge zónou. Toto schodiště má hned několik výhod – nezabírá vám místo plavecké plochy a zároveň si jej můžete osadit masážními tryskami a využívat jej tak coby masážní lavici.

Dvouúrovňové dno
Nemůžete se doma shodnout na hloubce bazénu? Rozhodněte se pro kompromis! Zatímco děti jistě touží skákat do bazénu, vzhledem k čemu je zapotřebí hloubka alespoň na 1,8 m, tak naopak pro pohodlný vstup a komfortní úroveň hladiny při stání ve vodě se pohybuje ideální hloubka mezi 1,35 -1,4 metru. Řešením je postupně snížené dno, které se skládá ze dvou úrovní a pozvolné zkosené plochy mezi nimi.

Solární lamela – PC nebo PVC
Víceméně každý z našich bazénů IMAGINOX vybavujeme automatickou roletou, kterou zabudujeme buď do dna, stěny, pod terasu nebo lavici (pevnou či trubicovou). Na výběr máte hned z několika barevných provedení lamel z PC a PVC materiál. Jednou z nich je i transparentní solární úprava, která nejenže chrání vodu v bazénu před znečištěním, ale zároveň podporuje v zataženém stavu ohřev vody a minimalizuje tepelné ztráty. A navíc může být i v atraktivně šedo-stříbrné barvě! Za úvahu také stojí po celém obvodu instalovat madla, čímž zabezpečíte bazén před nechtěným.

Masážní/ stretchingová stěna
Zatímco děti chtějí co nejvíce dovádět a zkoušet nové věci, tak vy se toužíte udržovat ve fyzické a psychické pohodě. Pro oba tyto požadavky se skvěle hodí masážní stěna (typizovaná nebo zcela individuálně navržená), která se vždy skládá z madla těsně pod úrovní vodní hladiny a několika masážních trysek. A tak se můžete nejen protahovat, dovádět, ale také si dopřát cílenou masáž zad, stehen a lýtek.

Chcete se s námi poradit o výběru bazénu osobně? Přijeďte se za námi podívat do Vrchotových Janovic, kde máme krásný nově vybudovaný venkovní showroom hned se dvěma nerezovými bazény!

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail