skimmerový nerezový bazén Imaginox

Stylový exteriér s kompaktním nerezovým skimmerovým bazénem!

zpět na výpis článků

Plánujete stavět skimmerový bazén na zahradě? A uvažujete o nerezu? Z naší variabilní nabídky kompaktních smimmerových modelů Imaginox si určitě vyberete! Volit můžete ze tří druhů ukotvení bazénů a z různých velikostí – od malého bazénu 3 x 5 metrů po velký bazén s rozměry 10 x 4 metrů, přičemž hloubka kompaktních bazénů je vždy 1,32 m.

Individuálně si pak vybíráte vybavení vašim požadavkům na míru jako například design schodiště, umístění světel, formu zakrytí, protiproud a další vodní atrakce. Skimmerové bazény se smějí využívat pouze v privátních provozech, ale i přesto jsou velmi oblíbené hlavně díky nižší pořizovací ceně a ekonomičtějšímu provozu.

Nespornou výhodou našich kompaktních skimmerových bazénů je krátká doba instalace. Konstrukci bazénu včetně vámi vybraného vybavení a technologie vyrobíme a předem smontujeme ve výrobní hale. Následně takto připravený bazén přepravíme a vsadíme do výkopu pomocí jeřábu – čímž se zásadně zkrátí čas a usnadní práce oproti klasické instalaci.

Dle rozměrů bazénu a stability půdy se zvolí jeden ze tří způsobu ukotvení: samonosný, s použitím vzpěr anebo s betonovým obsypem. Samonosné skimmerové bazény smějí mít maximální velikost 8 x 4 metrů a jsou vhodné pro nadzemní realizace jako jsou terasy bytových domů. Bazény se vzpěrou mohou mít o něco větší rozměry dosahující až 10 x 4 metrů a následně se obsypávají kamenným štěrkem. U posledního typu může bazén dosahovat stejných rozměrů pouze se liší technologie ukotvení – skimmer se obsypává suchým betonem při současném napouštění vody.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás anebo si nechte zdarma zaslat náš katalog Imaginox!

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail