výstava aquatherm moskva 2020 imaginox

Vystavovali jsme na mezinárodním veletrhu Aquatherm v Moskvě!

zpět na výpis článků

V minulém týdnu od 11. do 14. 2. 2020 jsme se zúčastnili mezinárodního veletrhu Aquatherm v Moskvě, který je každoročně největším bazénářským a wellnessovým eventem v Rusku. Oproti minulému roku, kdy jsme se na tomto veletrhu prezentovali pouze prostřednictvím našich ruských obchodních partnerů, jsme se rozhodli tento rok pro samostatný stánek IMAGINOX o rozměrech 4 x 4 metru, v kterém jsme měli dokonce vystavený malý nerezový bazének!

Naším hlavním cílem byla setkání s obchodními partnery, tak navázání nových kontaktů, a to jak s lokálními architekty, projektanty, tak i s potencionálními zákazníky. V průběhu nejvytíženějších dvou dnů – středy a čtvrtka, jsme rozdali přes 200 vizitek a katalogů, kdy naším dalším záměrem je tyto zájemce pozvat k nám do Vrchotových Janovic, ukázat jim výrobu a představit jim portfolio našich produktů včetně jejich konstrukčního řešení.

Vzhledem k širokému zastoupení evropských a asijských zemí dohromady se 770 výstavními stánky doufáme, že nám setkání a obchodní schůzky na tomto veletrhu otevřenou cestu k uzavření nových obchodních partnerstvích v dalších zemích.

Fotografie z veletrhu najdete na našem Facebooku.

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail