Dvě kruhové vířivky v rakouských lázních Geinberg

zpět na výpis článků

Wellnessový a hotelový komplex společnosti VAMED se nachází v rakouském lázeňském městečku Geinberg, v kterém je právě toto relaxační zdravotní středisko hlavním turistickým cílem. Velký hotel s několika přiléhajícími budovami a exteriérovými spa zónami se rozhodl v minulém roce pro zásadní rekonstrukci, ve které jsme díky našemu novému rakouskému zahraničnímu partnerovi získali zakázku na dvě kruhové vířivé vany.

Při vstupu do wellnessu se před vámi rozprostře velká ústřední místnost, uprostřed které se nachází první námi dodávaná vířivá vana, která je navíc obklopena designovými dřevěnými clonami. Tato přelivná hydromasážní vana má průměr 3 metry a je po celém obvodu vybavena trubicovou lavicí, která nabízí prostor až pro 5 dospělých osob. Vyjma vzduchové masáže disponuje vana i 10 hydromasážními tryskami, podvodním reflektorem a vstupními schody s madlem.

Druhá vířivá vana se nachází ve vedlejší místnosti, a i ta je vybavena přelivnou technologií cirkulace, trubicovou lavicí, schodištěm a podvodním osvětlením, kdy i přes její poměrně malý průměr 1,98 m mohou tuto hydromasážní vanu využívat najednou až 4 osoby. Plánujete stavbu veřejného wellness a hledáte vhodné produkty s opravdu dlouhou životností a krásným designem? Kontaktujte nás a nechte se inspirovat našimi realizacemi na našem Instagramu!

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail