Interiérový přelivný bazén Imaginox

zpět na výpis článků

V tomto projektu jsme umisťovali přelivný nerezový bazén Imaginox do interiéru rodinného domu. Relaxační místnost, v které je bazén situován, je pojata velmi moderním a vyváženým stylem – oblé tvary stropu připomínající mořské vlny a hra světel a jemné barvy zjemňují ostře řezané rysy moderního nerezového bazénu. Prostor ukazuje navíc dvě tváře – při roztažených okenních roletách nabízí krásný výhled do zahrady a při zatažení se místnost promění v okouzlující hvězdné nebe.

Vzhledem k tomu, že se jedná o vnitřní realizaci, je bazén vybaven automatickou roletou, která je zapotřebí jednak z důvodu, že zabraňuje vypařování vody a zadruhé předchází vpádu nečistot. S ohledem na omezené rozměry místnosti jsme lamelu integrovali do dna bazénu, díky čemuž roleta nevyžadovala další prostor za krátkou stěnou a zároveň ani nezabírá místo uvnitř bazénu.

Po celé délce bazénu s rozměry 3 x 7,5 metrů je instalovaná plastová přelivná mřížka, díky které je docíleno souběžně jdoucí hladiny vody s úrovní podlahy. Pro bezpečný pohyb po bazénu je nerezový materiál bazénu upraven protiskluzovým kulatým nopováním a na přání klienta je bazén dále doplněn výkonným dvoutryskovým protiproudem vhodným pro kondiční plavání.

Plánujete stavbu bazénu a uvítali byste pomoc s projektem včetně jeho architektonické části? Neváhejte nás kontaktovat! Pro inspiraci sledujte náš instagramový účet, kam pravidelně přidáváme fotografie našich realizací!

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail