Náš nerezový bazén v luxusním fitness v Novosibirsku!

zpět na výpis článků

Když se řekne fitness, každý z nás si bude nejspíš asociovat něco trochu jiného – ovšem málokdo si představí obrovské, luxusní a velmi moderní fitness&wellness s nádherným nadstandardně vybaveným bazénem – naším nerezovým bazénem Imaginox! 17 x 7,5 x 1,5 metru velký přelivný bazén jsme realizovali pro ruského klienta v EDGE PREMIUM fitness klubu, architekty považovaného za jedno z nejkrásnějších fitness center planety!

Fasáda a designový 3D strop se „sparkling graphite“ obložením ze skla a brazilské žuly působí výrazně moderním a luxusním dojmem. Nadstandardní úroveň fitness a wellness zařízení EDGE PREMIUM je ovšem viditelná nejen v použitých materiálech nerezu, žule, onyxu či mramoru, ale především v nabízených službách a velmi kvalitním vybavení – kdy každý návštěvník musí uznat, že je celkový koncept realizace dotažený do posledního detailu, i co se týče krásného panoramatického výhledu!

Naším úkolem byla výstavba multifunkčního přelivného bazénu s třemi širokými plaveckými drahami, rohově umístěným rovným schodištěm, žebříkem a velkým počtem barevných podvodních osvětlení. Vzhledem k tomu, že byl bazén zbudován nejen za účelem kondičního plavání a cvičení, ale také měl prvoplánově sloužit k masáži a potréninkové relaxaci, vybavili jsme bazén nerezovým trubicovým lehátkem pro 3 osoby s hydromasážními a vzduchovými tryskami, dále 2 tyčovými chrliči a dnovými gejzíry.

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem s realizacemi komerčních a soukromých wellness, nám výzvy jako byla tato dělají obrovskou radost. Máte i vy konkrétní představu? Nerezové produkty Imaginox vám žádné meze nekladou! Obraťte se na náš tým i vy a nechte si zdarma zaslat katalog Imaginox přímo k vám domů!

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail