Pool story: Zažijte s námi realizaci bazénu Imaginox!

zpět na výpis článků

Odkládáte stavbu bazénu, protože se bojíte, že to bude příliš náročné a zdlouhavé? My vás přesvědčíme, že s námi to jde i jinak – projděte si s námi průběh plánování od první návštěvy showroomu až po následnou péči o bazén. Uvidíte, že se to dá zvládnout rychle a bez komplikací! Představujeme vám na ukázku projekt nerezového skimmerového bazénu Imaginox s rozměry 10 x 4 x 1,4 metru ve Středočeském kraji!

První kontakt se zákazníkem nastává ve většině případů objednáním katalogu a následnou návštěvou showroomu v Praze, ve Vrchotových Janovicích či v Bratislavě, kde dochází k upřesnění představy, co se týče rozměrů a designu bazénu, filtračního systému, vybavení a vodních atrakcí, typu zakrytí a volby bazénových technologií. Dalším krokem je zaslání orientační cenové nabídky, která samozřejmě není zavazující – v této chvíli se vašeho projektu ujímá jeden z našich obchodních zástupců, který se o vaší realizaci bude starat od počátku až do finálního předání a každoroční servis.

V okamžiku, kdy nám zakázku potvrdíte, se domluvíme na osobní návštěvě místa realizace, na jejíž základě vám vytvoříme vizualizaci prostoru s bazénem pro vaší lepší představu. Nejste si jisti, jaký typ přelivu zvolit – jestli s klasický s přelivnou mřížkou, skrytý pod dekorativními oblázky anebo zda zvolit přeliv přes skleněnou stěnu či naopak skimmerovou variantu? Ptáte se, kam bazén umístit, zda do bezprostřední blízkosti domu, anebo raději do rohu zahrady? Rádi vám navrhneme více alternativ – abychom zaručili vaší naprostou spokojenost!

V tomto případě je bazén vybaven rafinovaným dětským brouzdalištěm s madlem a výsuvným hrazením, dále skimmerovou filtrační technologií se 2 skimmery, designovým rohovým schodištěm s odpočinkovou lavicí, 3 světelnými reflektory a v neposlední řadě také automatickou solární lamelou integrovanou ve stěně bazénové konstrukce.

Ve chvíli, kdy se závazně domluvíme na podobě bazénu a podepíšeme smlouvu, předáváme veškeré podklady našim projektantům, na základě kterých se posléze zajišťuje stavební připravenost a zahajuje výroba nerezové konstrukce – vše v rozmezí 3 měsícům. V poslední fázi, kdy je bazén připraven k přepravě – buď v celku, anebo v rozloženém stavu (záleží na přístupnosti pozemku) – se bazén převáží na místo realizace a usazuje se do předpřipraveného vybetonovaného výkopu.

Po několika dnech montáží, zprovozňování a finálního čištění se bazén napouští vodou a zkouší se chod bazénové technologie. V případě, že je vše v pořádku vám předáme vyčištěný a napuštěný bazén – ve většině případů plně automatický s ohledem na co nejsnazší pravidelnou péči. Součástí našich služeb je samozřejmě také následný servis – zazimování a obnovení provozu bazénu po zimě, či objednávání a dodání bazénové chemie.

Přesvědčili jsme vás, anebo máte ještě další otázky? Kontaktujte nás a nechte si zdarma zaslat náš katalog Imaginox přímo k vám domů! Prohlídněte si reference našich spokojených zákazníků a načerpejte inspiraci na našem instagramu imaginoxcz!

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail