Střešní infinity pool IMAGINOX v Tel Avivu

zpět na výpis článků

Pro privátního klienta v přímořském izraelském městu Tel Aviv jsme společně s naším místním obchodním partnerem Sparta Spa realizovali na míru nerezový bazén se sníženým přelivem. Bazénové těleso se částečně kotvilo do betonové vany (přibližně do poloviny hloubky bazénu) a částečně bylo vybaveno postranními vzpěrami. Z velké části jsou tak nerezové stěny bazénu pohledové a viditelně přes ně přetéká voda do níže položené přelivného žlabu.

Tento atypický bazén o rozměrech 4,8 – 10,4 x 1,2 - 2,3 x 1,1 metru jsme na místo realizace – střechu bytového domu, dopravili a následně za pomoci jeřábu instalovali v rozloženém stavu. Nejprve se ukotvila bazénová konstrukce, na kterou se posléze usadily jednotlivé plechy a vestavěné díly.

Bazén je vybaven hned několika nadstandardními atrakcemi – výkonným protiproudem UWE Triva, trubkovou lavicí s hydromasážními zádovými tryskami a pevnou lavicí, v které se ukrývá šachta automatické rolety. Líbí se vám tato realizace a rádi byste se inspirovali dalšími našimi bazény? Sledujte nás na Instagramu!

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail