Střešní infinitypool s obklopující dřevěnou podestou

zpět na výpis článků

Jak lépe si užít teplé letní počasí než na terase s vlastním bazénem a nádherným výhledem na širé moře? Tento nerezový bazén IMAGINOX jsme realizovali společně s naším izraelským obchodním partnerem SPARTA SPA v luxusně zařízeném střešním apartmánu výškové budovy v Tel Avivu.

Vzhledem k omezené velikosti terasy se klient rozhodl prostor rozdělit do několika výškových úrovní. Zatímco se odpočinková část s lehátky nachází na vyvýšeném patře, ze které se vstupuje po schůdkách do bazénu, samotný bazén je umístěn o úroveň níže a je obklopen vyvýšenou podestou, která je součástí bazénové konstrukce a která taktéž umožňuje pohodlný vstup do částečně zapuštěného bazénu.

Aby byla montáž na místě co nejkratší, dodávali jsme bazén s rozměry 6,2 x 1,7 x 1,2 metru v jednom kuse, kdy jej naši partneři na střechu umisťovali za pomoci jeřábu. Bazén je vybaven vykonzolovaným schodištěm s nerezovým madlem a dvěma podvodními reflektory od firmy WIBRE. Líbí se vám tento projekt a rádi byste načerpali inspiraci i z dalších námi realizovaných projektů? Sledujte náš Instagram a Facebook IMAGINOX!

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail