Venkovní bazén se skrytým přelivem pod kamenným obložením

zpět na výpis článků

K nově zrekonstruované pražské vile jsme dodali ve spolupráci s naší partnerkou společností Aquamarine Spa venkovní přelivný bazén se zabudovanou solární lamelou a dokonalým pomocníkem pro údržbu – bazénovým vysavačem Vortex 3 rakouského výrobce Zodiac. Vyjma našich nerezových produktů realizovala firma Aquamarine Spa pro našeho klienta také bohatě vybavené domácí wellness umístěné v podkroví, jehož součástí se stala vestavěná finská sauna Klafs s celoprosklenou čelní stěnou a polozapuštěná vířivá vana Optima řady 880 Sundance Spas.

Nerezový bazén Imaginox o rozměrech 10 x 4 x 1,3 metru je situován před hlavním vchodem honosné rodinné vily ve vyvýšené části nad úrovní ulice. Vzhledem k tomu, že si náš zákazník zakládá na dokonale promyšleném designu, vyřešili jsme filtrační technologii decentním přelivným systém skrytým pod kamenným obložením. Přelivný žlab je umístěn ve výšce horní hrany bazénu, což umocňuje dojem ucelené vodní plochy jdoucí souběžně s úrovní dlažby.

Bazén je vybaven vykonzolovaným pětistupňovým schodištěm, dvoutryskovým protiproudem UWE Bambo s výkonem 75 m3/h, sedmi LED světly Wibre a bazénovým robotickým vysavačem Zodiac Vortex 3. K udržování čistoty a ideálních podmínek pro koupání slouží také automatická lamela s úložnou šachtou zabudovanou ve dně. Díky solární povrchové úpravě dokáže roleta efektivně absorbovat dopadající sluneční záření a ohřívat jím bazénovou vodu.

Co se týče bazénové technologie, je tento nerezový bazén doplněn lamelovým filtrem Astral, dvěma UV lampami Specktrum a automatickou chemizací Aseko s dotykovým displejem, která se postará o optimální dávkování desinfekčních přípravků a korekci pH. Chystáte se také na stavbu bazénu a přemýšlíte o nerezovém materiálu? Nechte se přesvědčit nerezovými bazény – navštivte náš showroom a nechte si zdarma zaslat náš katalog Imaginox přímo k vám domů!

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail