OTEVÍRÁME JIŽ BRZY

NOVÝ SHOWROOM BAZÉNŮ A VÍŘIVEK IMAGINOX

Fotografie vám mohou říci mnoho, představit vám produktové řady, dodat inspiraci, ukázat průběh realizace. Nedokážou však nahradit to, když si můžete produkt prohlédnout zblízka, dotknout se materiálu, vyzkoušet si bazén či vířivku na vlastní kůži. My to víme, a proto vám chceme tuto možnost nabídnout tak jako nikdo jiný.

Postavili jsme pro vás velký showroom s venkovní i vnitřní expozicí, kde si budete moci naše produkty nejen prohlédnout, ale také vyzkoušet. Naším cílem není pouze vystavení produktů. Chceme vám ukázat, jak by mohl váš vysněný bazén vypadat na zahradě, jak zakomponovat vířivku do interiéru… Inspirovat vás a nabídnout vám možnost si vše vyzkoušet.

Ať už se vydáte do našeho showroomu pouze s nápadem, nebo již konkrétním projektem, rádi vám pomůžeme a poradíme. Abychom zajistili, že na vás budeme mít dostatek času a budeme se vám moci plně věnovat, je vždy lepší se dopředu domluvit na termínu schůzky. Den i čas schůzky je zcela na vás, rádi se s vámi sejdeme i mimo klasickou otevírací dobu přesně v tu chvíli, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Náš showroom, stejně jako výroba a zázemí firmy, je pouhých 50 km od Prahy. Navštivte nás a objevte exkluzivní nerezové produkty Imaginox.

Imaginox, a.s.

Vrchotovy Janovice 266
25753, Vrchotovy Janovice
Česká republika

IČ: 03070069
DIČ: CZ03070069

Tel.: +420 317 700 708
E-mail: info@imaginox.cz

Naplánovat trasu

Domluvit schůzku

Obchodní zastoupení Česká republika

Obchodní zástupce Aquamarine Spa Jan Douša
Jan Douša

Obchodní zástupce

dousa@aquamarinespa.cz
Tel.: +420 774 620 834

Obchodní zástupce Aquamarine Spa Lukáš Kohoutek
Lukáš Kohoutek

Obchodní zástupce

kohoutek@aquamarinespa.cz
Tel.: +420 774 620 833

Údaje máp
Údaje máp ©2018 Google
Údaje mápÚdaje máp ©2018 Google
Údaje máp ©2018 Google
Mapa
Satelitné
Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail